Muhteşem Osmanlı - Taht için Strateji Savaşı アイコン

Muhteşem Osmanlı - Taht için Strateji Savaşı

1.0.2 for Android

説明 Muhteşem Osmanlı - Taht için Strateji Savaşı

☆ Osmanlı İmparatorluğu'na dayanan ilk mobil MMORTS ☆
☆ Altın yerine yeteneklerin seni zafere ulaştırdığı strateji tabanlı bir SLG ☆
15. yüzyılın ortalarına doğru bir yolculuğa çıkın; Osmanlı İmparatorluğu, Atalarının mirası Torunlarının kalbini daima fetheder; Genç, korkusuz ve güçlü bir krallık,global düzeyde kendini kanıtlamak için önemli bir merkezdir. Yükselen Osmanlı İmparatorluğu'nda bir Hükümdar olarak, askerlerinizi eğitmeli, teknolojik araştırmalar yapmalı, kaynakları toplamalı, canavarları öldürmeli, kalenizi geliştirmeli ve sağlam Loncalar kurmalısınız. İmparatorluk genişlemeye hazırlanırken,büyük savaşlara hazırlanmalısın!
 
Oyunculara dünya çapındaki şok edici, muazzam savaşlara karşı hazırlık için harika bir olanak sunuyor,Kahraman Türk ordularını, Binalarını, manzaralarını ve Özel Kale Temaları ve Manzaralarını yaşatarak, Osmanlı İmparatorluğu'nun mükemmelliğini, oyunculara sunuyor. HD grafikler, zengin bir hava sistemi ile mükemmel bir tasarım tarzına sahip olan bu oyun, oyuncuların kar fırtınaları, kum fırtınaları, Kasırgalar ve diğer gerçek hayattaki tüm hava koşullarını yaşamalarını sağlıyor. Oyun, oyunculara hiper-gerçekçi bir savaş deneyimini sunarken kendilerini savaşın tam ortasında bir Hükümdar gibi hissetmelerini sağlıyor!
Muhteşem Osmanlı'yı indirin ve gerçek zamanlı PvP savaşlarını yaşayın. Tarih kalemini eline geçir ve Muhteşem Osmanlı'nın kaderinde sende son sözünü söyle!
 
OYUN ÖZELLİKLERİ:
●Osmanlı İmparatorluğu'na dayanan ilk mobil MMORTS
Kaynakları topla, Güçlü bir imparatorluk kur, Teknolojileri araştır, muazzam bir dizi, yıkıcı beceri ve yeteneğe hakim ol, sadık Osmanlı savaşçılarını ve ordularını eğit, savaşta zaferi kazan ve kendini krallığın kralı ilan etmek için muazzam bir güçle donan!
●Rahat ordu düzenlemeleri
Piyade, Süvari, Okçular, Kalkan birlikleri ve bir kuşatma silahı da dahil olmak üzere geniş bir asker dizisiyle, birlik kombinasyonlarınızı ve stratejinizi her duruma uygun hale getirebilir, daha büyük ve daha güçlü orduları yenmek için zekanızı kullanarak zafer oranını en üst düzeye çıkartabilirsiniz!
●Ataların Gibi Savaş, Parçala & Zenginleş
Genişlemenize ve ilerlemenize yardımcı olacak stratejiler tasarlarken, birliklerini eğiterek, silah ve teçhizatı geliştirerek, dev savaş arabalarını inşa ederek ve şeytani tuzaklarını geliştirerek hanedanlıkları ele geçirin. Ordunu düşmana karşı zafere götür, kaynakları yağmala ve muhteşem şehirleri fethet!
●Stratejik Savaşlar
Gerçek zamanlı savaş sistemlerimiz stratejik düşüncelerinizin sınırlarını test edecek. Bu gerçek zamanlı SLG'de Hükümdar olmak için, Osmanlı İmparatorluğu'nun stratejisini, liderliğini, diplomasisini ve taktiklerini incelemelisiniz. Düşmanları yok etmek ve dünyayı yönetebilmek için toprakları yönetin, birlikleri komuta edin ve tuzakları yerleştirin!
●Arkadaş Edin
Arkadaşlarınızı Loncalar kurmaya davet edin; Ekonominiz için birlikte çalışın; askerleri eğitin, kalelerinizi yükseltin, kaynakları toplayın ve savaş zamanlarında birbirinizi güçlendirin; zafere ulaşmak ve işçilerinizin meyvesini paylaşmak için bir grup olarak çalışın!
●Vahşi doğayı keşfedin!
Türk topraklarında canavarlar avlayın ve zengin hazinelerini ele geçirin, yeteneklerinizi geliştirin!
Antik harabelerin altında gizlenmiş gizli zindanları keşfedin, güçlü gardiyanlara meydan okuyun ve derinlerde gömülü antik hazineyi keşfedin!
●Sürükleyici MMORPG deneyimi
Muhteşem Osmanlı'nın renkli dünyasına hoş geldiniz; Muhteşem HD grafiklerle tam anlamıyla Osmanlı İmparatorluğunda bir Hükümdar gibi hissedeceksiniz!

==İletişim==
Resmi Website: http://boe.onemt.com/
Facebook: http://www.facebook.com/boe1453/
Instagram: http://www.instagram.com/boe1453/
Twitter: http://twitter.com/boe1453
YouTube:http://www.youtube.com/channel/UCB6qeSJYBVVQ0yCdDy58MLg?view_as=subscriber 
==Destek==
Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize yazın serviceBOE@onemt.com
Gizlilik Politikası: http://www.onemt.com/policy.html
Kullanım Şartları: http://www.onemt.com/terms.html
もっと見る

Pre-Register Details

Pre-Registrants: 461

発売日: 近日公開

Pre-Register Page: http://bit.ly/TheOttoman

Advertisement
Muhteşem Osmanlı - Taht için Strateji Savaşıに似ている
コメントをよみこんでいます...
最初のコメントをする。
Muhteşem Osmanlı - Taht için Strateji Savaşı Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

最終 24 時間で人気のゲーム
Pre-Registration Games

By clicking the Pre-register button you're about to pre-register for upcoming apps on APKPure Mobile App Store. Pre-registering means that you will receive a notification on your device when the app is released.

APKPureアプリをダウンローダする
Sitemap